מנעולן רכב


מנעולן רכבמנעולן רכב

אם איבדתם את המפתח או שכחתם אותו בתוך הרכב תאלצו להזמין מנעולן רכב מוסמך אשר יפרוץ עבורכם את דלת הרכב. קחו בחשבון כי כל ניסיון מצידכם לפרוץ את דלת רכבכם יכולה לגרום נזקים אשר יצריכו הוצאה כספית משמעותית.

מנעולן רכב חייב להיות מוסמך!

טרם הסיכום על המחיר וביצוע העבודה יש לוודא כי איש המקצוע אשר הזמנתם מחזיק בתעודת מנעולן רכב מוסמך ממשטרת ישראל.
נכון להיום זוהי התעודה היחידה אשר מותירה לאנשי מקצוע לעסוק בצורה חוקית בפריצה לכלי רכב. אם אותו מנעולן רכב אינו יכול להציג בפניכם תעודה זו, וותרו על שירותיו (וזאת למרות המצב הלחוץ) והזמינו מנעולן מקצועי הפועל בהתאם לחוק.

מנעולן רכב – הבחירה הנכונה

ישנם מספר בירורים ופעולות אותן יש לבצע טרם שימוש בשירותיו של מנעולן רכב:

  • שיחה טלפונית- שיחה טרם הזמנת מנעולן רכב היא חובה. בשיחה זו חובה עליכם לברר כי איש המקצוע המציג את עצמו כמנעולן אכן עוסק בתחום של פריצה חוקית לרכבים. אם המנעולן מתחמק מתשובה או אומר לכם כי הוא עוסק גם בתחום זה עדכנו אותו מראש כי טרם תחילת העבודה תהיו מעוניינים שהוא יראה לכם תעודה המעידה כי משטרת ישראל הכשירה אותו לביצוע העבודה.
  • שירותים- וודאו כי איש המקצוע שהזמנתם לא מספק רק שירותי פריצת מנעולים אלא גם שירות של שכפול מפתחות לרכב. בוודאי לא תהיו מעוניינים במצב בו המומחה יפרוץ את רכבכם אך לא תהיה לכם אפשרות לנסוע בו משום שאין ברשותכם מפתחות של הרכב.
  • ניסיון ומחירים- וודאו כי לאיש המקצוע יש ניסיון בפריצת מנעולים של רכבים ובררו האם התעריפים אשר הוא דורש מתאימים לכם. עשו זאת טרם אתם מזמינים אותו.
  • זמינות- בחרו מנעולן רכב אשר זמין במשך כל ימות השבוע ושעות היממה. בררו עם המנעולן האם הוא יכול לתת לכם מחיר נוח ותעריף משתלם גם למצבים בהם הזעקתם אותו בשבתות, חגים ובשעות הלילה, באם אתם מתחייבים להשתמש בשירותיו בצורה קבועה ולהמליץ עליו למכרים.
  • מיקום- כאשר זקוקים לאיש מקצוע שיפרוץ לרכב זקוקים לו כאן ועכשיו! אל תבחרו מנעולן רכב אשר ממוקם בעיר המרוחקת מכם. אנו בטוחים שאינכם מעוניינים להמתין שעות למנעולן על מנת שיבצע עבודת פריצה לרכב אשר אורכת בדרך כלל לא יותר מעשרים דקות.

במידה ואתם גרים בתל אביב או גוש דן, חפשו תמיד מנעולן בתל אביב אשר ייתן פתרון מהיר והולם לבעיה שלכם.

קידום אתרים מקצועי - 052-810-5362