פריצת מנעולים


פריצת מנעוליםפריצת מנעולים

פעמים רבות אנו נתקלים במצב בו אנו מגיעים הביתה ומגלים כי איבדנו את מפתחות דלת הכניסה. במקרה כזה הפתרון היעיל ביותר הוא הזמנת שירות פריצת מנעולים. בנוסף, כמעט כל אדם אשר מחזיק ברשותו רכב נתקל או שמע על מצב בו מפתחות הרכב ננעלו בתוך הרכב או שהמפתח נשבר בתוך חור המנעול. גם כאן האפשרות היחידה היא הזמנת שירות פריצת מנעולים מקצועית.

פריצת מנעולים – שירותים שונים של פריצה

פורץ מנעולים מקצועי מספק את השירותים הבאים:

  • דלת נטרקת - ישנם מצבים בהם הכניסה של הבית יכולה להיפתח אך ורק מבחוץ וזאת על ידי מפתח.

אם נוצר מצב בו יצאתם לרגע מהבית לשוחח עם השכנה והדלת נטרקה תאלצו להזמין שירות של פריצת מנעולים.

  • אבדתם את המפתח - אם איבדתם את מפתח הדלת לבית הזמינו מיד פורץ מנעולים שיפתח את המנעול. אם אתם מודאגים שמא מישהו אחר מצא את המפתח ויוכל לפרוץ לביתכם, ההמלצה היא לבקש מבעל המקצוע להחליף לכם את הצילינדר ולספק לכם מפתחות חדשים. אמנם מדובר בהוצאה כספית גדולה יותר, אך השלווה הנפשית שלכם היא הדבר החשוב ביותר.
  • המנעול התקלקל - המפתח נתקע ונשבר בתוך הדלת? אינכם מצליחים לסובב את המפתח בדלת? קרוב לוודאי שהמנעול התקלקל. הפתרון למצב זה יהיה הזמנת שירות פריצת מנעולים. איש המקצוע יפתח עבורכם את הדלת ויחליף את המנעול.

פריצת מנעולים – בחירת איש המקצוע שלכם

אם נתקלתם במצב בו אתם נאלצים להזמין מומחה בתחום פריצת מנעולים חשוב שתבחרו איש מקצוע בעל הסמכה והיתר לבצע פריצת מנעולים. הבחירה תתבצע לאחר בירור הנקודות הבאות:

  • הסמכה והיתר לעסוק בתחום - כל אדם העוסק בתחום פריצת מנעולים חייב להחזיק ברישיון מטעם משטרת ישראל המעיד כי הוא מוסמך לבצע פעולה זאת.
  • זמינות - אי אפשר לדעת מה טומן לכם העתיד ומתי ייווצר מצב בו תאלצו להזמין פורץ מנעולים, על כן חשוב לבחור במנעולן מקצועי אשר מספק שירות סביב השעון.
  • מיקום - קחו בחשבון כי הדבר האחרון בו תהיו מעוניינים כאשר אתם נתקעים מחוץ לבית או למשרד הוא שייקח לאיש המקצוע זמן להגיע אליכם. בחרו פורץ מנעולים הממוקם בקרבת מקום מגורכם. במידה ואתם גרים באיזור תל אביב ושכנותיה, מומלץ לכם למצוא מנעולן בתל אביב אשר מכיר את האיזור ואת אופי העבודה הספציפי.

קידום אתרים מקצועי - 052-810-5362